Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pro ty, co nevyužívají montážní pracovní plošiny v každodenním životě, nabízíme pronájem plošin, a to hned několika druhů vysokozdvižných a montážních plošin. Montážní pracovní plošiny má naše půjčovna plošin ve Zhoři u Tábora skladem, takže když se na nás obrátíte, vždy něco vybereme.

 

Půjčovna plošin různých značek

K pronájmu všech plošin nabízíme také dopravu po celé České republice. Pronajímáme montážní pracovní plošiny od výrobců Grove, Holland lift, Upright, MEC, Genie, JLG, DENKA LIFT, HAULOTTE, OMME, LIFTLUX, SNORKEL. Na všechny půjčené plošiny se vztahuje i servis plošin. 

 

Pronájem plošin cena

V naší půjčovně plošin si vyberete montážní pracovní plošiny vhodné pro montáže, stavební práce, údržbu a opravy budov, údržbu zeleně a další práce ve výškách. Pronájem plošin se vztahuje na všechny typy montážních pracovních plošin. V seznamu pracovních plošin níže najdete nejvhodnější použití, rozměry, dosah plošiny a samozřejmě cenu za pronájem plošin.  

 

 

Pokud máte jakýkoli dotaz na typ plošiny nebo Vás blíže zajímá cena za pronájem plošin, kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, emailu nebo kontaktního formuláře níže. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
* Tyto položky jsou povinné